NBA RPG
İki Site      Uyeolb

NBA ve NBA RPG sitemize hoşgeldiniz.Sitemizde RPG oynamak veya NBA konuşup herşeyden haberiniz olması istiyorsanız, lütfen kaydolunuz.
NBA RPG
İki Site      Uyeolb

NBA ve NBA RPG sitemize hoşgeldiniz.Sitemizde RPG oynamak veya NBA konuşup herşeyden haberiniz olması istiyorsanız, lütfen kaydolunuz.
NBA RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NBA RPG

The Professional NBA Fans RPG

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
NBA RPG'yi öğrenmek için Tıkla

İki Site

2 posters
YazarMesaj
Car"Melo" Anthony
Admin
Admin
Car

İki Site      Empty
MesajKonu: İki Site    İki Site      EmptyPaz Haz. 12, 2011 12:23 pm

Evet arkadaşlar.Sefa ve Çağatay RPG'leri bırakmış.Niye bırakmışlar onu da anlamadım.İki site arasındaki aktiflik farkı yüzünden bu siteyi kapatıp diğer sitede kategoriye çevrilmesini istediler.Ama ben bunu istemiyorum.Çünkü NBA dünyası WWE dünyasından daha büyük bir dünyadır.Benim bu sitenin kapanmasına iznim yok.Eğer isterlerse onlar bizim kategorimiz altında gelebilir.Ama benim isteğim iki ayrı sitenin iki ayrı site olması ve iki sitenin de üzerinde birbirilerinin linki olmasıdır.Siz NBA'i kategori haline getirirseniz.NBA'i kısıtlamış olursunuz.WWE'yi buraya kategori olarak yaparsanız WWE'yi kısıtlarsınız.Ben en iyi yolu bulmaya çalışıyotum.NBA'i en iyi yola sokup aktifliği arttırdığım için bu siteyi kısıtlayamazsınız.

https://nbarpgtr.yetkin-forum.com
Derrick Rose
Gelişen Üye
Gelişen Üye
Derrick Rose

İki Site      Empty
MesajKonu: Geri: İki Site    İki Site      EmptyPaz Haz. 12, 2011 1:15 pm

Sorun yok artık Emre,full NBA'deyiz.Kilit. Wink

İki Site
1 sayfadaki 1 sayfası